Żel do stosunków płciowych działanie – jak stosować.

by:

PoradnikiZdrowie

Na rynku jest wiele żeli, które mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni podczas stosunków płciowych. Zastępują one niedobory wydzielanego śluzu z pochwy ułatwiając odbycie stosunku.

Żel do stosunku działanie.

Stosowanie preparatów w postaci żeli nawilżających chroni przed otarciami, które mogą być spowodowane dużą suchością pochwy. Żele nawilżają narządy płciowe przez co tarcie nie powoduje bólu. Można je stosować nawet kilka razy dziennie bez obaw o wystąpienie skutków ubocznych.

Żel do stosunków płciowych

Żele nawilżające jak stosować?

Należy nie wielką ilość żelu nawilżającego rozprowadzić po miejscu narażonym na otarcia. Żel należy stosować przed każdym stosunkiem, jeśli mamy problem z suchością narządów płciowych. Większość żeli nakłada się bezpośrednio na skórę pochwy lub członka. Dodatkowo na ulotce jest to zazwyczaj napisane jak należy stosować żele nawilżające.

Czy żele do stosunków płciowych mają dobre opinie?

Stosowanie żelu do stosunków płciowych jest dziś bardzo popularne. Sięgają po nie pary w różnym wieku, które borykają się z problemem odpowiedniego nawilżenia narządów rozrodczych. Ich działanie poślizgowe ułatwia odbycie stosunku i zwiększa satysfakcję z doznań. Wiele z tych żeli ma dodatkowo działanie rozgrzewające lub pobudzające przez co osoba może czuć się bardziej podniecona.

W praktyce okazuje się, że żele do stosunków płciowych cieszą się zróżnicowaną opinią. Niektóre pary zachwalają sobie ich działanie, inni podkreślają, że mogłoby być lepiej. O tym można się dowiedzieć czytając opinie na forum.

Stosowałam żel do stosunków płciowych bo po antybiotykach, które brałam miałam z tym problem. Taki żel używałam zawsze przed stosunkiem i dużo mi pomagał. Faktycznie dobrze nawilża okolice pochwy i lepiej jest mojemu partnerowi wprowadzić członka. Mój żel dodatkowo miał działanie rozgrzewające przez co wydaje mi się, że i wpływał na doznania.

Kiedyś ze swoją żoną sięgaliśmy po żele do stosunków płciowych, ale żadne z nas nie zauważało jakiegoś efektu wow. No może troszkę jej pochwa była bardziej wilgotna, ale to nie wiele. Myślę, że kolejny raz byśmy już nie próbowali ich.

OSTATNIO CZYTANE ARTYKUŁY:

Comments are closed.