Wkładki higieniczne opinie – cena – czy warto nosić?

by:

Poradniki

Coraz popularniejsze staje się noszenie wkładek higienicznych przez kobiety. Wraz z ich popularnością pojawiają się coraz nowsze, bardziej cienkie, nawet w różnych kolorach. Stosuje się je w celu ochrony bielizny przed wszelkimi zabrudzeniami z pochwy np. podczas dni płodnych. Czy spełniają one swoją rolę, nie powodując przy tym skutków ubocznych? Jakie są opinie kobiet o stosowaniu wkładek higienicznych? Tego wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Czy wkładki higieniczne mają pozytywne opinie?

Jest wiele kobiet, które są zwolennikami noszenia wkładek higienicznych, ale i są takie, które nie preferują ich używania. W związku z tym ciężko znaleść jednoznaczne opinie. W sieci jest wiele pozytywnych jak i negatywnych opinii o wkładkach higienicznych. Ci którzy je zachwalają wskazują na komfort użytkowania i poczucie świeżości. Natomiast kobiety, które w swojej opinii są bardzo źle do nich nastawione wspominają, że powodują u nich efekty uboczne takie jak np. podrażnienia pochwy. Tak się zdarza zwłaszcza wtedy, kiedy kupujemy wkładki zapachowe.

Wkładki higieniczne opinie

Przekonajcie się sami o tym jak zróżnicowane potrafią być opinie kobiet o wkładkach higienicznych. Kilka z nich znajdziecie poniżej.

Często zdarza mi się używać wkładki nieperfumowane. Takie są najlepsze dla mnie bo nie podrażniają mojej skóry. Wcześniej stosowałam takie z dodatkiem perfum to bardzo miałam zaczerwienioną skórę. Teraz wszystko jest okej, jestem zadowolona z ich noszenia. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza kiedy mój cykl tego wymaga.

Nigdy tego nie robię, ale muszę dodać negatywną opinie wkładkom higienicznym. Do ich zakupu pokusiła mnie cena i ich reklama. Po pierwszym użyciu dostałam mega wysypki. Całe opakowanie jak się domyślacie wyrzuciłam do kosza.

Wkładki higieniczne cena i gdzie je kupić?

Dobre wkładki higieniczne kosztują zazwyczaj około 10 złotych za opakowanie. W zależności od firmy może być tam 20 lub 30 sztuk. Większą ilość kupimy niewiele więcej dopłacając. Można je kupić w wielu miejscach, w tym w aptece, drogerii a nawet supermarkecie.

Wkładki higieniczne cena

Najchętniej czytane artykuły:

One Reply to “Wkładki higieniczne opinie – cena – czy warto nosić?”

  1. sandra90 pisze:

    mi specjalista powiedział, żeby lepiej nie nosić wkładek.