Slipy czy bokserki co zdrowsze?

Slipy czy bokserki co zdrowsze?

Bielizna, którą powinien wybrać mężczyzna to nie tylko kwestia gustu, mody ale powinna być wybrana ze względów zdrowotnych. Jedni preferują obcisłą bieliznę, inni nieco luźniejsza. Specjaliści podpowiadają – w co powinien ubrany być facet w bokserkach czy slipach?

Slipy czy bokserki co zdrowsze

Facet w bokserkach czy slipach – jaka bielizna jest zdrowsza?Facet w bokserkach czy slipach

Przeciętny mężczyzna nie zdaje sobie sprawy jak ważna jest bielizna i jaki ma ona wpływ na zdrowie i funkcjonowanie męskich narządów. Jeśli by porównywać slipy czy bokserki co zdrowsze z pewnością wygrałyby te drugie. Bokserki szczególnie luźne dbają o płodność mężczyzny, są wygodniejsze a przede wszystkim zapobiegają otarciom. Drugi rodzaj bielizny jaką są slipki mogą powodować bezpłodność, ponieważ uciskają worek mosznowy. Bokserki z pewnością umożliwiają lepszą produkcję plemników, to potwierdzają sami specjaliści! Zobacz opinie specjalistów na temat noszenia na co dzień bielizny jaką są bokserki.

Wiele mężczyzn w trakcie mojej pracy pyta mnie czy slipki czy bokserki co zdrowsze jest w codziennym użytkowaniu. Są to zazwyczaj mężczyźni w wieku starającym się o dziecko. Tacy mężczyźni jak i Ci, którzy dbają o swoje zdrowie powinni nosić bokserki. Ten rodzaj bielizny męskiej chroni przed niepłodnością oraz wieloma innymi chorobami, które są związane z przyrodzeniem. 

 

Z punktu wiedzenia mody. Facet w bokserkach czy slipach?

Okazuje się, że nawet w modzie bardziej preferowane są bokserki. Panie chętniej wolą mężczyzn w stylowych bokserkach niż tych, którzy na co dzień preferują nosić slipy. Mężczyzna w bokserkach jest seksowniejszy, bardziej męski – tak wynika z dostępnych ankiet. 99,5% kobiet zadeklarowało że bardziej ich pociąga jeśli mężczyzna ma na sobie rodzaj bielizny jaką są bokserki.

Slipy w obecnym sezonie przestają być modne. Coraz częściej jeśli ktoś się na nie decyduje to są zazwyczaj tylko mężczyźni w bardzo dojrzałym wieku, na pewno nie Ci młodzi. A więc aby połączyć to co modne i przy okazji przyjazne dla zdrowia warto zdecydować się na bokserki.

Comments are closed.