Sałatki odchudzające, które naprawdę działają!

by:

Zdrowie

Nie ma nic zdrowszego niż jeść sałatki na diecie! Są one nie tylko pyszne w smaku, ale i cenne dla wyglądu naszej sylwetki. Oczywiście, aby spełniała ona swoją rolę uważaj na sposób jej przyrządzenia i dobór składników. Jeśli nie masz zielonego pojęcia, które to sałatki fit to koniecznie przeczytaj ten poradnik do końca.

6 sałatek odchudzających, które warto stosować na diecie!

  • Sałatki odchudzające z ryżem. Ryż jest składnikiem, który nie dostarcza kalorii a pozostawia uczucie sytości na długi czas. Warto jest go połączyć z warzywami. Przygotowanie sałatki odchudzającej z ryżem zajmie Ci nie długo a efekty jej działania sprawią, że coraz częściej będziesz chciała ją przygotowywać.
  • Sałatki odchudzające z kurczakiem. Kolejną sałatką dla osób odchudzających się jest łączenie kurczaka, awokado i komosy ryżowej. Zarówno kurczak jak i awokado szybko sycą organizm a nie powodują odkładania się tkanki tłuszczowej. Pamiętaj jednak, aby nie smażyć kurczaka tylko przygotować go na parze.
Sałatki odchudzające, które naprawdę działają
  • Odchudzające sałatki warzywne. W tym rodzaju sałatek jest bardzo duża różnorodność. Niemal wszystkie warzywa służą zdrowiu i utrzymaniu szczupłej sylwetki a więc można łączyć je na wiele sposobów. Pyszna a zarazem odchudzająca jest pikantna sałatka warzywna. Do niej należy po prostu dodać pieprz cayenne, który ma właściwości stymulujące rozpad tkanki tłuszczowej. Dietetyczne sałatki warzywne można jeść o każdej porze dnia.
  • Sałatki odchudzające owocowe. Przygotowując sobie sałatki na diecie z dodatkiem owoców nie bierz do niej wszystkich jakie masz pod ręką. Owoce takie jak banan, arbuz i melon są wręcz tłuczące. Do swojej sałatki odchudzającej dołóż ananasa, jabłko, gruszkę, borówki lub papaję.
Sałatki odchudzające owocowe
  • Odchudzające sałatki do pracy. Będąc w pracy też możesz zachować dietę! Jednakże do pracy nie powinnaś przynosić byle jakiej sałatki. Dlaczego? Niektóre odchudzające sałatki mogą pobudzać trawienie. Aby więc nie spędzić tego czasu w łazience do pracy przygotuj sobie np. sałatkę caprese z ogórkiem i awokado.
  • Sałatka odchudzająca na kolacje. Przed snem warto zjeść sałatkę z tuńczykiem. Może być to też kurczak z brokułami.

Ostatnio czytane artykuły:

PODSUMOWANIE

Sałatki dla osób odchudzających się są dziś tak popularne, że często można je spotkać też w menu w restauracjach. Są dostępne na dowóz i jeśli nie chce nam się ich przygotowywać samemu możemy ją zamówić. Nie mniej jednak wiadomo, że jeśli zrobimy ją samemu dużo oszczędzimy. Sałatka odchudzająca nie wymaga przesiadywania godzinami w kuchni a przynosi świetne rezultaty dla figury. W internecie bez problemu znajdziesz przepisy na zdrowe sałatki na odchudzanie.

One Reply to “Sałatki odchudzające, które naprawdę działają!”

  1. agata pisze:

    ja robię sobie odchudzające sałatki do pracy bo tam najczęściej dużo podjadam. żeby nie sięgać po słodycze kiedy zgłodnieje jem sobie taką sałatkę.