Pieluchy wielorazowe opinie – cena – gdzie kupić – jak używać.

Pieluchy wielorazowe opinie – cena – gdzie kupić – jak używać.

Nadeszła moda na pieluchy wielorazowe. Ciężko powiedzieć, czy to tylko moda czy komfort użytkowania. W tym celu zobaczmy jak sprawdzają się w praktyce pieluchy wielorazowe i jakie są opinie matek, które stosują je w praktyce w trosce o potrzeby maleństwa.

Pieluchy wielorazowe opinie

Jakie pieluchy wielorazowe? Zobacz rodzaje pieluch wielorazowych.Jakie pieluchy wielorazowe

Bardzo popularne teraz pieluszki wielorazowe różnią się od siebie i noszą troszkę dziwaczne nazwy takie jak otulacz, prefold czy kieszonka. Zanim zdecydujesz się jakie pieluchy wielorazowe wybrać dla swojego maleństwa koniecznie zapoznaj się z rodzajem pieluch wielorazowych.

Rodzaje pieluch wielorazowych i ich krótki opis.

  • Kieszonka z ang. pocket. Pieluszka wielorazowa typu kieszonka to jeden z popularniejszych rodzai pieluch. Tą pieluszkę charakteryzuje kieszeń na wkład. Swoim wyglądem przypomina zwykłą jednorazówkę lecz jest nieco nowocześniejsza. Przed założeniem jej dziecku do wnętrza kieszonki wkłada się wkład chłonny. Ich zaletą jest to, że wkład chłonny można wybrać według własnych preferencji czy to ma być mikrofibra, bambus.
  • Rodzaj pieluszki wielorazowej all in one AIO. Pieluszka typu AIO jest gotowa odrazu do użycia ponieważ ma już w sobie wkład. Jej minusem jest to, że jest droższa niż każdy inny rodzaj wielorazowej pieluchy.
  • Pielucha wielorazowa SIO. To pielucha, która ma miejsce na to, aby dopiąć kolejny wkład.
  • Otulacz. To pielucha, która przypomina swoim wyglądem majtki zapinane na rzep.
  • Prefold. Przeszyty kawałek materiału do pieluchy wielorazowej, który jest w kształcie prostokątu. Po założeniu składa się tak by uformować warstwę ochronną na pupie dziecka.

Pieluchy wielorazowe opinie – czy cieszą się aprobatą?

Pieluchy wielorazowe mają swoich zwolenników, ale są i tacy rodzice, którzy twierdzą, że są przeciwnikami ich używania. Jednomyślnie twierdzą że nie powinno ich być w obrocie – to tylko przykładowe opinie o pieluchach wielorazowych bo tak na prawdę to zdania są podzielone.

Przed zakupem sprawdzałam na forum jakie mają pieluchy wielorazowe opinie, ale na tamtą chwilę mnie przekonały. Zdanie zmieniłam kiedy je już kupiłam. Użyłam je kilka razy zakładając dziecku, ale nie podbiły mojego serca ponieważ narobiły odparzeń dziecku oraz schodziło długo z wkładaniem wkładu każdorazowo do pieluchy. – Monika

Jestem świeżo upieczoną mamą, która idzie za trendami mody i ma w domu wiele rodzai pieluch wielorazowych. Z każdego rodzaju jestem bardzo zadowolona i stanowią jak dla mnie świetną alternatywę dla tradycyjnych pampersów. – Katarzyna.

Pieluchy wielorazowe opinie

Pieluchy wielorazowe jak używać?

Używanie pieluch wielorazowych dużo się nie różni od tych tradycyjnych zakupionych w sklepie. Jeśli nie kupiliśmy gotowej pieluszki wielorazowej należy wcześniej założyć wkład chłonny. Liczbę wkładów chłonnych należy dostosować do wieku dziecka. 

Pieluchy wielorazowe cena.

Cena pieluch wielorazowych zależy od ilości zakupionych sztuk. Jeśli wybierzemy kilka sztuk cena pieluch wielorazowych będzie mniejsza aniżeli zakupilibyśmy cały pakiet. Cały pakiet około 10 pieluch to koszt 200 złotych.

Pieluchy wielorazowe gdzie kupić.

Pieluchy wielorazowe można kupić w sklepach stacjonarnych z odzieżą i akcesoriami dziecięcymi lub poprzez sklepy internetowe.

Comments are closed.