Nie wiesz jak zaspokoić kobietę małym członkiem?

by:

Sprawność seksualna

Nawet małym penisem jesteś w stanie dać rozkosz swojej kobiecie. Będzie to wymagało od Ciebie odpowiedniej techniki seksualnej i szczyptę umiejętności. Sprawdź koniecznie w jaki sposób możesz zaspokajać kobietę mając małego członka.

Jak się kochać z małym członkiem?

Mężczyzna obdarowany małą wielkością penisa ma nieco trudniej. Jeśli wybierze on złą pozycję to sprawia, że jego penis będzie wypadał podczas stosunku. Nie w każdej pozycji też jest w stanie zapewnić kobiecie orgazm.


W jakiej pozycji najlepiej zadowolić kobietę? Trzy pozycje dla małego penisa.

 1. POZYCJA NA JEŹDŹCA

  W tej pozycji masz jak w banku, że uda Ci się zaspokoić kobietę. Penis w tej pozycji nie wypada podczas penetracji i w całości wchodzi w głąb pochwy.

 2. POZYCJA OD TYŁU
  Kolejna propozycja pozycji dla małego penisa. Ona również Cię nie zawiedzie i pomoże Twojej partnerce osiągnąć szczytowanie.

  POZCYJA OD TYŁU DLA MAŁEGO PENISA

 3. POZYCJA STOJĄCA
  Co prawda rzadziej wybierana, ale też jest opcją dla mężczyzn, którzy mają małego członka.

  POZYCJA DLA FACETA Z MAŁYM PENISEM

Jaki członek zadowoli kobietę?

Trzeba przyznać, że członek, który zadowoli kobietę w każdej pozycji powinien mieć około 16 cm. Tak pokaźnych rozmiarów penis jest w stanie dotrzeć do najbardziej wrażliwych miejsc w kobiecej pochwie. Jeśli nie ma tyle centymetrów musi nadrabiać techniką i umiejętnościami. Opcją też jest zakup tabletek powiększających, które spowodują jego wydłużenie i pogrubienie.Warto o tym pomyśleć aby być mężczyzną, który staje na wysokości zadania!

Jakie leki na potencje dla sercowców?
Jakie leki na potencje dla sercowców?

Życie seksualne osób chorych na serce a także tych, którzy są po zawale może się zmienić. Przede wszystkim zależy to od każdego organizmu indywidualnie. Nie mniej jednak zaburzenia seksualn…

Problem z potencją w młodym wieku
Problem z potencją w młodym wieku

Problem z potencją w młodym wieku. Coraz więcej Panów cierpi na zaburzenia erekcji. Problemy z erekcją przed 30 czy też problemy z potencją po 30 dotyczą dziś co trzeciego mężczyznę. To za…

Comments are closed.