Krioterapia na cellulit – opinie – skutki uboczne.

by:

Zdrowie

Leczenie zimnem inaczej krioterapia pomaga poprawić samopoczucie, zmniejszyć ból a także widoczność cellulitu. Wiele kobiet ubolewa nad cellulitem bo jak wiadomo jest on źródłem dyskomfortu psychicznego i kompleksów. Tzw. pomarańczowa skóra nie wygląda najlepiej, co doskonale każda kobieta wie. Dowiedz się więcej jak działa krioterapia na cellulit i jakie ma opinie.

Krioterapia na co pomaga?

Terapia zimnem pomaga w chorobach o podłożu reumatycznym. Poleca się ją także w stanach zapalenia mięśni i ścięgien oraz przy zwyrodnieniu stawów. Krioterapia zmniejsza wszelkie dolegliwości bólowe. Co więcej zabieg ten wybierany jest szczególnie przez Panie ponieważ zmniejsza cellulit. Kilka systematycznych sesji pomaga zmniejszyć jego widoczność. Terapia zimnem ujędrnia i uelastycznia skórę w różnych miejscach, w szczególności na nogach.

Krioterapia na cellulit

Krioterapia opinie – czy faktycznie działa na cellulit?

Obecnie jest coraz większa moda na korzystanie z zabiegów krioterapii. Decyduje się na nie coraz większa grupa kobiet w różnym wieku. Czytając ich opinie można dowiedzieć się czy krioterapia na cellulit na prawdę działa.

Monika

Zanim zdecydowałam się wykupić zabiegi sama patrzyłam jakie ma w internecie krioterapia opinie. Większość dziewczyn sobie zachwalała efekty więc i ja zdecydowałam się chodzić na zabiegi. Robiłam to przez jakieś cztery miesiące i faktycznie zszedł mi cellulit z nóg bo tam miałam go najwięcej.

Asia

U mnie efekty widać było dopiero po pół roku chodzenia na krioterapię. Szczerze to już wątpiłam, że mi coś pomoże. Oczywiście lepiej się czułam już po jakimś miesiącu ale skóra na nogach stała się bardziej jędrna gdzieś po pół roku.

Krioterapia na cellulit

Krioterapia skutki uboczne.

Jak każdy zabieg tak i krioterapia może powodować skutki uboczne. Należy pamiętać, że nie u wszystkich mogą one wystąpić. Najczęstszym skutkiem ubocznym krioterapii jest przemarzniecie. Inne skutki uboczne krioterapii to:

  • mrowienia skóry
  • zaczerwienienia
  • wahania ciśnienia krwi
  • drętwienie
  • podrażnienia skóry.

Zabieg krioterapii ma też przeciwwskazania. Jest nie polecany u osób, które mają neuropatie układu współczulnego, odmrożenia, nadciśnienie tętnicze, zaawansowaną miażdżycę. Najlepiej wpierw skonsultować się ze specjalistą.

OSTATNIO CZYTANE ARTYKUŁY:

One Reply to “Krioterapia na cellulit – opinie – skutki uboczne.”

  1. ola pisze:

    ja nie byłam nigdy na krioterapii