Jak zwiększyć libido przy antykoncepcji?

by:

Libido

Z pewnością nie jedna z nas korzysta z metody zabezpieczania się przed ciąża stosując tabletki antykoncepcyjne. Niestety choć są one skuteczne mają wiele skutków ubocznych w tym powodują osłabioną ochotę na seks. Spadek libido po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych dotyka niemal co drugą z kobiet. Zobacz jak możesz poprawić swoją ochotę na seks jednocześnie stosując antykoncepcję.

Jak zwiększyć libido biorąc tabletki antykoncepcyjne?

Przyjemność jaką daje nam seks sprawia, że chcemy uprawiać go jak najdłużej. Kobiety, które mają obniżone libido w związku ze stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych mogą spróbować sięgnąć po ziołowe tabletki poprawiające ochotę na seks. Tabletki na zwiększenie libido przy antykoncepcji są dostępne w aptece bez recepty, ale kupisz je także przez internet.

Jak zwiększyć libido przy antykoncepcji

Jedne z bardziej znanych i stosowanych przez kobiety w różnym wieku są tabletki Femido. Ich systematyczne przyjmowanie zwiększa libido, które do tej pory było obniżone przez stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Produkt oparty jest na ekstraktach roślinnych i składnikach ziołowych, które zwiększają ukrwienie pochwy wzmacniając orgazm a także podniecenie. To jeden z szybszych sposobów a przy okazji bezpieczny dla zdrowia na to jak zwiększyć libido przy antykoncepcji.

Czy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych wraca libido?

Powrót libido po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych jest zależny od każdego organizmu indywidualnie. Niektórym Paniom niemal odrazu wraca ochota na seks, inne muszą się wspierać tabletkami na zwiększenie libido po antykoncepcji.

Czy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych wraca libido

Ile kosztują tabletki na zwiększenie libido przy antykoncepcji?

Tabletki zwiększające libido w czasie stosowania antykoncepcji nie są drogie. Można je kupić bez przepisu lekarza w aptece lub poprzez bezpośrednią stronę producenta. O takich tabletkach więcej możesz poczytać pod tym adresem. Ich cena za jedno opakowanie wystarczające na długi czas kuracji to około 60 złotych. Jeśli dokonujemy zakupu poprzez stronę producenta to często można trafić na promocję i kupić na przykład trzy opakowania w cenie dwóch. To bardzo korzystna oferta, której nie spotkasz nawet w aptece. Tam tabletki na zwiększenie libido przy antykoncepcji kosztują zazwyczaj dwa razy tyle.

Przeczytaj również:

Comments are closed.