Jak szybko powiększyć mięśnie i wyrzeźbić ciało?

by:

Masa mięśniowa

Masa mięśniowa to istotny element określający budowę fizyczną każdego mężczyzny. Na nią składa się prawidłowy plan odżywiania, trening a także nowoczesne odżywki. Zostań z nami do końca artykułu i dowiedz się jak szybko zwiększyć mięśnie!

10 istotnych wskazówek, które pomogą Ci zwiększyć mięśnie!

Jeśli interesuje Cię szybkie zwiększenie mięśni a także poprawa wyglądu sylwetki zapoznaj się ze wskazówkami jak to zrobić.

  1. POSTAW NA WOŁOWINĘ! Ten rodzaj mięsa jest bogatym źródłem białka. Steki na obiad powinny być u wszystkich, którzy chcą mieć większe mięśnie. Ich spożycie przyczynia się do produkcji hormonu wzrostu co z kolei wiąże się z większym przyrostem masy mięśniowej.
  2. NIE ZAPOMINAJ O RYBACH! Ryby zawierają w sobie duże ilości witaminy D, której jeśli jest mało w organiźmie to przyczynia się do zaniku męskich hormonów. Musisz je jeść jeśli chcesz w szybkim czasie powiększyć mięśnie i wyrzeźbić sylwetkę.
  3. SIĘGAJ PO JOGURTY! Jeśli się na nie zdecydujesz to wybieraj tylko jogurty naturalne, żadne słodzone! Jogurt zawiera w sobie glutaminę, która pomaga powiększyć mięśnie.
  4. DODAWAJ OLEJ KOKOSOWY DO KOKTAJLI – to zwiększy produkcję hormonów odpowiedzialnych za wzrost mięśni.
  5. ZNAJDŹ CZAS NA ODPOCZYNEK. Ciągle jesteś w pracy lub na treningu? Nie masz czasu kiedy odpocząć? Musisz to zmienić – Twoje mięśnie potrzebują też czasu na to, żeby się zregenerować.
  6. JEDZ 5 RAZY DZIENNIE w małych porcjach i o stałych porach.
  7. PIJ PROTEINOWE NAPOJE, które pobudzają porost mięśni.
  8. WYKONUJ PRZYSIADY. To jedno z podstawowych ćwiczeń na WF-ie wzmocni wytrzymałość Twojego organizmu a także będzie stymulować mięśnie do wzrostu.
  9. PODNOŚ CIĘŻARY! Mięśnie szybko rosną podczas podnoszenia ciężarów. W swoim napiętym grafiku dnia koniecznie znajdź czas na podnoszenie ciężarów.
  10. WSPIERAJ SIĘ ODŻYWKAMI! Dostępne na rynku odżywki dostarczają organizmowi niezbędnych składników, które pomagają spalić tłuszcz i przyczyniają się do rozrostu czystej masy mięśniowej.
na porost mięśni

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Co to jest ZMA i czy warto je brać?
Co to jest ZMA i czy warto je brać?

Na rynku jest wiele odżywek i suplementów diety mających na celu przyrost masy mięśniowej. Kryją się pod różnymi nazwami, jedną z nich jest ZMA. W tym artykule postaramy się wyjaśnić co …

Jak przybrać na masie?
Jak przybrać na masie?

Przybieranie na masie jest procesem dosyć łatwym, w szczególności jeśli dobrze pozna się ten mechanizm. Wystarczy tylko zastosować się do pewnych wskazówek a będziemy mogli cieszyć się c…

Co jeść aby nabrać masy mięśniowej?
Co jeść aby nabrać masy mięśniowej?

Odpowiednia dieta przyczynia się do budowy masy mięśniowej. W tym czasie organizmowi potrzebne jest paliwo jakim zwie się pełnowartościowe białko. Wskazane też będą węglowodany, które zwi…

Jak zrobić szejka białkowego?
Jak zrobić szejka białkowego?

W dalszej części tekstu poznasz gotowy przepis na szejka białkowego. Pomoże Ci on zbudować masę mięśniową, spalić tkankę tłuszczową a także wyrzeźbić sylwetkę. Wystarczy kombinacja k…

Jak szybko powiększyć mięśnie i wyrzeźbić ciało?
Jak szybko powiększyć mięśnie i wyrzeźbić ciało?

Masa mięśniowa to istotny element określający budowę fizyczną każdego mężczyzny. Na nią składa się prawidłowy plan odżywiania, trening a także nowoczesne odżywki. Zostań z nami do ko…

5 sposobów jak zwiększyć ilość testosteronu!
5 sposobów jak zwiększyć ilość testosteronu!

Za męskość odpowiada właśnie testosteron. Jest to jeden z hormonów płciowych, który warunkuje rozrost masy mięśniowej, rozmiar narządów płciowych, zarost czy barwę głosu. W sytuacji, k…

Comments are closed.