Jak szybko powiększyć mięśnie i wyrzeźbić ciało?

by:

Masa mięśniowa

Masa mięśniowa to istotny element określający budowę fizyczną każdego mężczyzny. Na nią składa się prawidłowy plan odżywiania, trening a także nowoczesne odżywki. Zostań z nami do końca artykułu i dowiedz się jak szybko zwiększyć mięśnie!

10 istotnych wskazówek, które pomogą Ci zwiększyć mięśnie!

Jeśli interesuje Cię szybkie zwiększenie mięśni a także poprawa wyglądu sylwetki zapoznaj się ze wskazówkami jak to zrobić.

  1. POSTAW NA WOŁOWINĘ! Ten rodzaj mięsa jest bogatym źródłem białka. Steki na obiad powinny być u wszystkich, którzy chcą mieć większe mięśnie. Ich spożycie przyczynia się do produkcji hormonu wzrostu co z kolei wiąże się z większym przyrostem masy mięśniowej.
  2. NIE ZAPOMINAJ O RYBACH! Ryby zawierają w sobie duże ilości witaminy D, której jeśli jest mało w organiźmie to przyczynia się do zaniku męskich hormonów. Musisz je jeść jeśli chcesz w szybkim czasie powiększyć mięśnie i wyrzeźbić sylwetkę.
  3. SIĘGAJ PO JOGURTY! Jeśli się na nie zdecydujesz to wybieraj tylko jogurty naturalne, żadne słodzone! Jogurt zawiera w sobie glutaminę, która pomaga powiększyć mięśnie.
  4. DODAWAJ OLEJ KOKOSOWY DO KOKTAJLI – to zwiększy produkcję hormonów odpowiedzialnych za wzrost mięśni.
  5. ZNAJDŹ CZAS NA ODPOCZYNEK. Ciągle jesteś w pracy lub na treningu? Nie masz czasu kiedy odpocząć? Musisz to zmienić – Twoje mięśnie potrzebują też czasu na to, żeby się zregenerować.
  6. JEDZ 5 RAZY DZIENNIE w małych porcjach i o stałych porach.
  7. PIJ PROTEINOWE NAPOJE, które pobudzają porost mięśni.
  8. WYKONUJ PRZYSIADY. To jedno z podstawowych ćwiczeń na WF-ie wzmocni wytrzymałość Twojego organizmu a także będzie stymulować mięśnie do wzrostu.
  9. PODNOŚ CIĘŻARY! Mięśnie szybko rosną podczas podnoszenia ciężarów. W swoim napiętym grafiku dnia koniecznie znajdź czas na podnoszenie ciężarów.
  10. WSPIERAJ SIĘ ODŻYWKAMI! Dostępne na rynku odżywki dostarczają organizmowi niezbędnych składników, które pomagają spalić tłuszcz i przyczyniają się do rozrostu czystej masy mięśniowej.
na porost mięśni

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Jak przygotować się do odchudzania?
Jak przygotować się do odchudzania?

Odchudzanie to proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Jeśli dokładnie je zaplanujesz łatwiej będzie Ci realizować cały plan. Może Ci się nie udać jeśli zaczniesz odchudzać się …

Jak zrzucić uda?
Jak zrzucić uda?

Tłuszcz na udach gromadzi się dosyć szybko, ciężko się go pozbyć i wygląda mało atrakcyjnie. Aby schudnąć z tej partii ciała należy podejść do tego kompleksowo. Nie wystarczą tu same …

Ważne rady dla odchudzających się! Musisz je poznać.
Ważne rady dla odchudzających się! Musisz je poznać.

Wiele osób zabierających się za odchudzanie kompletnie nie wie od czego zacząć a potem jak przejść przez ten proces. Jeśli i Ty jesteś w grupie tych osób poniżej przedstawiamy Ci kilka przy…

Dieta ubogoenergetyczna – zasady – przykładowy jadłospis.
Dieta ubogoenergetyczna – zasady – przykładowy jadłospis.

Dietę ubogo energetyczną stosuje się w leczeniu nadwagi i otyłości. Jest dietą nie powodującą skutków ubocznych dlatego też można ją stosować na co dzień. Dzięki zastosowaniu się do za…

Jak działa dieta kopenhaska?
Jak działa dieta kopenhaska?

Dieta kopenhaska jest dietą bardzo ryzykowną. Dlatego zanim zdecydujemy się ją stosować powinnyśmy dowiedzieć się jak działa dieta kopenhaska, aby mieć świadomość jej zasad i ewentualnych…

Czym się smarować po opalaniu?
Czym się smarować po opalaniu?

Balsamowanie się i smarowanie po opalaniu jest niezwykle ważne. Należy o tym pamiętać w szczególności, kiedy spędziliśmy zbyt długi czas na słońcu. Wtedy skóra pomoże nam się nawilżyć…

Comments are closed.