Jak spodobać się dziewczynie?

by:

Poradniki

Kiedy mężczyznom zależy na podrywie tej jedynej robią wszystko, aby się jej spodobać. Nie zawsze idą dobrą drogą myśląc stereotypowo, że to pieniądze lub samochód podobają się dziewczynom. Te rzeczy owszem mogą pomóc, ale istnieje wiele ważniejszych aspektów na które dziewczyny zwracają uwagę! W dalszej części tekstu znajdziesz wskazówki na temat tego co przyciąga kobiety i co zrobić żeby się jej przypodobać.

Co podoba się dziewczynom w chłopakach?

Z pewnością rzeczy i zachowań, które dziewczyny cenią sobie w chłopakach jest wiele, my jednak wymienimy te najważniejsze z nich.

  • Atrakcyjny wygląd. Facet powinien dbać o swój wygląd, muskulaturę a także styl ubierania. Dziewczyną podoba się jeśli chłopak się modnie ubiera a do tego w sposób szczególny dba o wygląd swojej sylwetki.
  • Kultura osobista. Aby spodobać się dziewczynie nie używaj wulgarnych słów w jej towarzystwie. To zdecydowanie Cię przekreśli. One lubią facetów, którzy zachowują się jak prawdziwi dżentelmeni.
  • Uśmiech. 99,7% dziewczyn deklaruje, że zwracają uwagę na uśmiechniętych mężczyzn. Facet z poczuciem humoru jest bardziej towarzyski, swoim optymizmem zaraża innych.
Jak spodobać się dziewczynie
  • Szczerość. Na swoich partnerów życiowych dziewczyny wybierają mężczyzn, którzy są prawdomówni i można darzyć ich zaufaniem. Kłamstwo łatwo rozpoznać w mężczyźnie, a więc lepiej tego unikać jeśli Ci na niej na prawdę zależy.
  • Romantyzm. Niemal co druga z nich marzy o facecie, który ceni sobie romantyzm.
  • Zarost. Mężczyzna, który ma niewielki zarost jest bardziej męski niż ten, który wykonuje depilację każdego miejsca na ciele.

Co spodoba się każdej dziewczynie? Odpowiadają one same!

Weronika

Gdybym miała poradzić jakiemuś chłopakowi jak spodobać się dziewczynie to z pewnością powiedziałabym mu, żeby dużą uwagę zwrócił na swój wygląd i zachowanie przy niej. Ja osobiście lubię w facetach jeśli są ubrani po męsku a nie w jakieś rurki czy inne obcisłe spodnie. Do tego podobają mi się tacy, którzy nie używają brzydkich słów i potrafią się ładnie wypowiadać.

Ewelina

Mi w chłopakach się podoba męskość. I mam na myśli jego przyrodzenie:) Wiadomo, im większe tym jest lepsze! Podoba mi się jak chłopak ma dużego, wtedy jest taki bardziej męski.

Aleksandra

Niektórzy aby spodobać się dziewczynie przyjeżdżają na randkę drogim samochodem. Ja zdecydowanie bardziej lubię jeśli facet ma fajny charakter. Sprawy materialne są drugo planowe.

Ostatnio czytane artykuły w tym miesiącu:

One Reply to “Jak spodobać się dziewczynie?”

  1. EDYTA pisze:

    żeby spodobać się dziewczynie to trzeba mieć to coś:)