Jak radzić sobie z dużym biustem?

by:

Poradniki

Duży biust od najdawniejszych czasów uważany jest za jeden z symbolów kobiecości. Jednakże o tym jak problematyczny może być tak wielki biust wiedzą tylko same kobiety. On przykuwa wzrok nie tylko każdego mężczyzny, ale i powoduje wielkie obciążenie dla kręgosłupa. W dalszej części tekstu dowiesz się jak poradzić sobie z dużymi piersiami.

Co zrobić z dużymi piersiami, aby nie były tak kłopotliwe?

Problem z dużymi piersiami jest na tyle duży, że coraz więcej się o tym mówi głośno. Duży biust nadmierne obciąża kręgosłup. I choć istnieje wiele specjalnych biustonoszy modelujących kobiece piersi – to żaden z nich nie zmniejsza tego bólu. W sytuacji kobiet z dużym biustem są dwie możliwości:

  • Kuracja odchudzająca – jest dobrym rozwiązaniem, aby kobietom z dużymi piersiami zmniejszyć towarzyszący ból kręgosłupa. Na rynku jest wiele produktów wspomagających odchudzanie i zmniejszenie otyłości z różnych partii ciała w tym piersi, brzucha i ud. Kobiety mające problem z dużym biustem i nadwagą całego ciała chętnie sięgają po Owoce Goji. Na różnych forach internetowych wspominają o tym, że to właśnie te owoce pomogły im schudnąć a przede wszystkim wpłynąć także na mniejszy rozmiar biustu.
  • Operacja modelująca biust to druga metoda poradzenia sobie z dużym biustem. Niestety jest to kosztowna metoda i nie rzadko powodująca skutki uboczne. Na tą metodę poradzenia sobie z dużym biustem decydują się tylko nieliczne kobiety, które dysponują tak dużym funduszem.
Jak radzić sobie z dużym biustem

Jak sobie radzą kobiety mające problem z dużymi piersiami? Zobaczcie ich wypowiedzi.

ALICJA

Długo szukałam cudownego rozwiązania na to jak radzić sobie z dużym biustem. W tym celu przewertowałam chyba cały internet. Na jednym z forum inna kobieta radziła, żeby zacząć się odchudzać. Ale nie zwykłymi tabletkami odchudzającymi tylko tymi spalającymi tłuszcz. Ja kupiłam sobie spalacz tłuszczu z owocami goji i rzeczywiście mi pomogły. Odchudziłam się z całego ciała i nawet z piersi! Teraz moje samopoczucie jest dużo lepsze niż kiedyś.

BEATA

Duże piersi mam od czasu dojrzewania. Ten problem z dużymi piersiami rozwiązałam nosząc specjalną bieliznę. Wtedy nie czuję tak bólu który mi sprawiają i nie jest mi tak ciężko.

Jak radzić sobie z dużym biustem

Ostatnio czytane:

Comments are closed.