Jak poznać że facet ma na ciebie ochotę?

by:

Poradniki

Nie masz pewności czy on ma na Ciebie na prawdę ochotę? Zastanawiasz się czy aby na pewno go kręcisz? Jeśli masz co do tego wątpliwości koniecznie przeczytaj ten poradnik. Pozwoli Ci on zapoznać się z sygnałami, które świadczą o tym, że facet ma na Ciebie ochotę. Zapraszamy do lektury!

Gdy on ma na ciebie ochotę, jakie sygnały wysyła?

Każdy facet pragnie kobietę na swój sposób. Jedni wysyłają subtelne sygnały, inni robią to bardzo bezpośrednio. Prawdziwy dżentelmen zrobi to tak, że możesz się nawet nie domyśleć. Przeczytaj poniższe wskazówki a będziesz wiedziała po czym poznać że Twój mężczyzna ma na Ciebie ochotę.

  • Dotyka Cię w takich miejscach jak włosy, szyja, czy uda. Są to miejsca wrażliwe na kobiecym ciele, które oni doskonale znają. Często dotykają kobietę właśnie w tych miejscach, kiedy nachodzi ich ochota na seks.
  • Mówi Ci dwuznaczne teksty. Jeśli jesteś w jego myślach i chciałby spędzić z Tobą noc w łóżku może wyrażać to poprzez dwuznaczne teksty.
  • Aranżuje romantyczny nastrój. Nie każdemu mężczyźnie zależy na tym, aby spędzać czas w romantycznym nastroju. Ale jeśli facet ma na Ciebie ochotę to może się odpowiednio przygotować, i traktować to jako jeden z elementów gry wstępnej. Mowa tu na przykład o masażu przy świecach lub przy lampce wina.
  • Członek rozwiera jego spodnie! To się da zauważyć szczególnie wtedy kiedy on ma luźniejsze spodnie. Kiedy facet pragnie kobietę jego penis robi się sztywny i utrzymuje się tak przez dłuższy czas.
Jak poznać że facet ma na ciebie ochotę

Jak zachowuje się facet, który ma na Ciebie ochotę?

Samiec, któremu spodobała się kobieta mówi jej dużo komplementów i miłych słów na temat wyglądu. Tym samym daje Ci znać, że akceptuje Twoje ciało takim jakim jest. Bez względu na to, czy jesteś szczupła czy otyła. On mimo wszystko ma na Ciebie ochotę bo podobasz mu się taka jaką zostałaś stworzona. Jeśli byłoby inaczej z pewnością unikał by spotkań z Tobą.

Ostatnio czytane artykuły:

One Reply to “Jak poznać że facet ma na ciebie ochotę?”

  1. elwira pisze:

    ja to zawsze wiem, kiedy mój facet ma na mnie ochotę.