Jak powstrzymać erekcję? Najlepszy sposób na jej powstrzymanie!

Jeśli dotyczą Cię problemy z przedwczesnym wytryskiem lub ze zbyt częstą erekcją to doskonale wiesz jak ciężko jest prowadzić udane życie seksualne. Mało która z kobiet lubi stosunek, który kończy się niedługo po rozpoczęciu. Aby uniknąć takich sytuacji koniecznie dowiedz się jak powstrzymać erekcję by cieszyć się dłuższym stosunkiem.

Przedwczesna erekcja – przyczyny

Przyczyn przedwczesnej erekcji może być wiele w zależności też od wieku mężczyzny. Najczęściej są to przyczyny czysto fizjologiczne bądź związane ze sferą psychiczną. U młodych mężczyzn może to być wskutek nadmiernego podniecenia, burzy hormonów, czy długo do tej pory nie uprawianego seksu. U starszych mężczyzn są to zazwyczaj problemy natury fizycznej związane z wtórnymi zaburzeniami wzwodu.

Jak powstrzymać erekcję

Najlepszy sposób na powstrzymanie erekcji

Zbyt częsta erekcja może być powodem do niepokoju. Bo przecież często pojawiająca się może utrudniać udane pożycie seksualne. Kobieta, której mężczyzna ma problemy z powstrzymaniem erekcji i zbyt szybkim dojściem może wcale nie doświadczać orgazmu. Takie powtarzające się sytuacje mogą doprowadzić nawet do zdrady.

Najlepszym więc sposobem na powstrzymanie erekcji będzie stosowanie tabletek o tym działaniu, które są dostępne w większości aptek a nawet przez internet bez recepty. Ten sposób pomoże Ci na dłużej zażegnać problem a nie tylko na chwilę. Niektórzy na wydłużenie czasu stosunku polecają np. współżyć w prezerwatywie ale jest to metoda tylko na chwilę.

Tabletki powstrzymujące erekcję pozwolą Ci dłużej cieszyć się radością z seksu a tym samym większą radość dasz swojej partnerce. Warto je zacząć stosować wcześniej nim problem zacznie się pogłębiać. Im we wcześniejszej fazie zaczniemy się nim interesować i diagnozować tym lepiej będzie dla nas. A jest przecież o co walczyć bo mężczyzna mający problem w sferze seksualnej jest na straconej pozycji.

Jak powstrzymać erekcję – drugi sposób.

Drugim sposobem na wstrzymanie erekcji jest uprawianie stosunku przerywanego. Polega on na wycofaniu członka z pochwy tuż przed erekcją. Ten sposób z pewnością powinien Ci pomóc. Jest wiele par, które mają ten sam problem co Ty i stosują taką metodę żeby poprawić jakość swojego życia seksualnego.

Anna Karpińska

Anna – absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Od lat jej zainteresowaniem jest dietetyka, zdrowy styl życia oraz sport. Przebyła różne kursy i szkolenia. Posiada wiedzę interdyscyplinarną dodatkowo z psychologii, anatomii, biochemii i zdrowia intymnego.

Ostatnio czytane:

Jakie leki na potencje dla sercowców?
Jakie leki na potencje dla sercowców?

Życie seksualne osób chorych na serce a także tych, którzy są po zawale może się zmienić. Przede wszystkim zależy to od każdego organizmu indywidualnie. Nie mniej jednak zaburzenia seksualn…

Problem z potencją w młodym wieku
Problem z potencją w młodym wieku

Problem z potencją w młodym wieku. Coraz więcej Panów cierpi na zaburzenia erekcji. Problemy z erekcją przed 30 czy też problemy z potencją po 30 dotyczą dziś co trzeciego mężczyznę. To za…

Comments are closed.