Gainer efekty przed i po.

by:

Masa mięśniowa

Wiele osób a w szczególności Ci, którzy dopiero zaczynają robić masę mięśniową sięgają po gainer, czyli inaczej odżywkę węglowodanowo – białkową. Stosuje się ją w celu osiągnięcia szybkich efektów w postaci przyrostu masy mięśniowej a także zwiększenia wytrzymałości organizmu podczas ćwiczeń. Stosując gainer efekty po miesiącu można uzyskać na prawdę konkretne. Przekonaj się o tym sam, przeglądając naszą galerię zdjęć i metamorfozy mężczyzn.

Czy gainer ma sens?

Stosowanie gainerów ma sens ponieważ zwiększają one zasoby energetyczne i przyrost masy mięśniowej u osób, które trenują siłowo. Działają szybciej niż inne tradycyjne odżywki. O tym przekonać się można czytając na forum o produkcie gainer opinie wskazują, że już po miesiącu zauważa się pierwsze efekty suplementacji.

Gainer efekty przed i po kuracji. Nadesłane zdjęcia i opinie.

JAKUB

Sam przed zakupem zastanawiałem się czy czy gainer ma sens. Wiedziałem jednak, że jak nie kupię to inaczej się nie przekonam. W internecie zamówiłem sobie taki o nazwie Izoman 2000. Do jego zakupu przekonał mnie skład. Stosowałem ten gainer przez trzy miesiące i udało mi się wyrzeźbić sylwetkę. Sami zobaczcie zdjęcia przed i po stosowaniu gaineru.

PAWEŁ

Efekty przed i po stosowaniu gaineru zaskoczyły mnie samego! Jak za tą cenę to na prawdę warto go stosować. Po nim jest większa pompa no i przy jednoczesnym ćwiczeniu szybciej rosną mięśnie. Polecam.

Gainer efekty przed i po

Gainer skład produktu.

Skład gainerów może różnić się od siebie w zależności od producenta. Najczęściej zawierają one:

  • węglowodany
  • aminokwasy
  • niewielką ilość substancji wspomagających.

Gainer cena i gdzie kupić?

Odżywki typu gainer nie są drogie. Jedno opakowanie wysokiej jakości kosztuje około 80 złotych. Jest to bardzo przystępna cena, która przekłada się na efekty po miesiącu, jakie można uzyskać.

Czy gainer ma sens

Gainer kiedy brać?

Ze względu na dużą zawartość składników stymulujących przyrost masy mięśniowej gainery powinny być stosowane przez osoby, które dążą do tego efektu. Ich stosowanie najczęściej opisane jest na etykiecie produktu. Jeden z bardziej popularnych gainerów o nazwie Izoman 2000 zaleca się stosować po dwie kapsułki dziennie, popijając wodą.

To jakie powoduje gainer efekty przed i po miesiącu zaskakują samych użytkowników! Warto jest go spróbować!

Ostatnio czytane artykuły:

One Reply to “Gainer efekty przed i po.”

  1. PITER pisze:

    ja kupiłem dobry gainer o nazwie izoman 2000. on robi dobrą robotę.