Dlaczego żona nie chce spać z mężem?

by:

Poradniki

Po ślubie, zwłaszcza w długoletnich związkach jest tak, że żona nie chce spać w jednym łóżku z mężem. Tyle ile różnych kobiet tyle też jest powodów dla których one decydują się spać osobno. W dalszej części tekstu dowiesz się jakie są najczęstsze powody tego, że żona nie chce spać z mężem.

Powody dla których żona nie chce już spać z mężem.

  • Nie zadowala ją seks z Tobą. Być może do Waszego związku wkradła się rutyna i znudziły ją igraszki z Tobą? Wiele kobiet przyznaje, że nie kręci je seks z mężem ponieważ albo ma mały rozmiar penisa albo nie zna się on na sztuce kochania. Wraz ze stronieniem od seksu kobietom spada libido i nie mają już ochoty na seks jak dawniej. Być może potrzebują trochę odpocząć spiąć osobno?
  • Chrapiesz! To drugi najczęstszy powód tego, że żony nie chcą spać z mężem. Chrapanie to irytujący odgłos, którego nie lubi chyba nikt. Nic dziwnego, że ona chce spać osobno i z daleka od Ciebie.
  • Ma już innego. Kobiety, które są myślami przy innym facecie unikają kontaktów seksualnych z mężem. Aby nie prowokować swoim ciałem męża śpią w pokoju obok. One już nie mają ochoty na seks z mężem jeśli pojawił się ktoś nowy. A przecież jak powiedzieć mu to wprost?
  • Poświęcasz więcej uwagi na telewizor/ telefon niż jej. Kobiety lubią być w centrum uwagi a jeśli pół wieczoru skupiasz się na przeglądaniu wiadomości w telefonie to ona ma prawo być nie zadowolona.
Dlaczego żona nie chce spać z mężem

PODSUMOWANIE artykułu ‘czemu żona nie chce spać z mężem’.

Przyczyn i powodów dla których one nie chcą sypiać z mężem jest wiele. Nie mniej jednak za to obwinia się najczęściej partnera. Albo jest on kiepskim kochankiem albo sposób jego zachowania jej przeszkadza. Niestety może być to oznaką zdrady i tego, że w jej głowie pojawił się już inny mężczyzna.

Ostatnio czytane:

One Reply to “Dlaczego żona nie chce spać z mężem?”

  1. jola pisze:

    ja nie śpię ze swoim mężem bo on bardzo chrapie!