Czy tribulus podnosi poziom testosteronu?

by:

Masa mięśniowa

Hormon jakim jest testosteron jest podstawą zachowania rozbudowanej sylwetki ciała a także wzmacnia sprawność seksualną. Jego wysoki poziom ma duże znaczenie jeśli budujemy czystą masę mięśniową. Obecnie na rynku jest wiele tzw. boosterów testosteronu do których zalicza się m.in. Tribulus Terrestris.

Tribulus a poziom testosteronu.

Bezpieczny dla zdrowia Tribulus jest dziś najczęściej wybieranym boosterem teststeronu przez mężczyzn. Jego stosowanie przyczynia się do zwiększenia poziomu testosteronu. W czasie jego stosowania zauważa się rozrost masy mięśniowej, większą wytrzymałość organizmu a także u niektórych pozytywnie wpływa na rozmiar męskości.

Wpływ stosowania Tribulus na testosteron. Efekty zobaczcie na zdjęciach.

Czy tribulus podnosi poziom testosteronu
Czy tribulus podnosi poziom testosteronu
Czy tribulus podnosi poziom testosteronu

Czy faktycznie zwiększa się poziom testosteronu po Tribulusie? Zapoznajmy się z opinią mężczyzn.

ARTEK

Długo szukałem odżywki, która zawiera tribulus i podnosi poziom testosteronu. Aż w końcu trafiłem na taką, która go zawiera. Zacząłem ją stosować jako dodatek do ćwiczeń na siłowni. Zależało mi na zrobieniu masy mięśniowej w szybkim czasie bo szłem na wesele brata jako świadek. Chciałem wypaść jak najlepiej. Muszę powiedzieć, że zauważyłem że podnosi poziom testosteronu bo udało mi się szybko nabrać czystej masy. Do tego ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu wzrósł rozmiar mojego penisa. Zauważyłem że jest większy o jakieś 3 cm:) Co prawda bardziej zależało mi na masie, ale z tego dodatkowego efektu też jestem zadowolony.

MICHAŁ

Tribulus ma wpływ na poziom testosteronu bo to widać zaraz po sylwetce. U mnie po jakiś kilku dniach biceps zrobił się większy a i też byłem sprawniejszy w łóżku. Stosowałem go przez jakieś trzy miesiące i tyle wystarczyło żeby wyrzeźbić nieco swoją sylwetkę. Jak za tą cenę to na prawdę warto go stosować.

RAFAŁ

Moją wskazówką dla wszystkich, którzy zaczynają robić masę jest to, aby zacząć od tribulusa, który wpływa na ilość testosteronu. Ja tak zrobiłem bo podpowiedział mi to trener. To było kluczem do sukcesu.
Tribulus a poziom testosteronu

Jako jedna z nielicznych odżywek Triblus Terrestris zwiększa ilość testosteronu w organizmie. Warto zacząć od niej robienie masy mięśniowej, aby osiągnąć zamierzony cel w krótkim czasie. Jedną z popularnych odżywek, która zawiera ten składnik jest Izoman 2000. Więcej dowiesz się o nim ze strony producenta.

Ostatnio czytane artykuły dzisiaj:

One Reply to “Czy tribulus podnosi poziom testosteronu?”

  1. grzegorz pisze:

    ja stosuję tribulus i jestem zadowolony. masę zrobiłem w dwa miesiące.