Czy starsze wolą młodszych?

by:

Poradniki

Powodów dlaczego starsze kobiety wybierają młodszych od siebie jest sporo. Dojrzałe kobiety są bardziej ustabilizowane i doświadczone a przede wszystkim wiedzą czego chcą. No i w tym wieku często mają zwiększone libido a partner w tym samym wieku nie zawsze jest w stanie sprostać ich wymaganiom. Więcej o powodach czemu starsze kobiety wolą młodszych dowiesz się z tego artykułu.

Dlaczego starsze kobiety wolą młodszych od siebie?

Coraz więcej starszych kobiet decyduje się na romans z młodszym od siebie mężczyznom. Okazuje się, że kobiety będące w związku z partnerem, który jest w tym samym wieku co ona nie zawsze są w stanie podołać ich fantazjom. Starszym kobietom wraz z wiekiem ochota na seks wzrasta, u mężczyzn jest wręcz przeciwnie. Starsi mężczyźni często mają kłopoty ze sprawnością seksualną w tym ze sztywnością penisa. Wskutek tego kobiety starsze wolą młodszych facetów ponieważ oni nie miewają problemów z erekcją. O tym mówią same otwarcie a ich wypowiedzi można przeczytać na różnych forach internetowych. Dla naszych czytelników przytaczamy wypowiedź jednej kobiety, która wyraziła swoją opinie dlaczego woli młodszych mężczyzn.

Czy starsze wolą młodszych

BARBARA

Jestem kobietą, która ma 50 lat, ale wolę mężczyzn dużo młodszych od siebie. Oni mają zawsze więcej werwy i ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Znają się na nowinkach, przy nich nie da się nudzić. No i sam seks z facetem, który jest młodszy niż ja smakuje całkiem inaczej. Młodszy mężczyzna jest na każde zawołanie a nie jak starszy, który może raz na jakiś czas. Ja jestem kobietą wymagającą, która ma ciągle ochotę na seks. Choć mam 50 lat czuję się nadal młodo. Mój były mąż kochał się ze mną rzadko bo miał problemy z potencją. Był bardzo oziębły seksualnie co mi przeszkadzało. Dziś jestem z młodszym od siebie o 9 lat mężczyzną i jest mi dobrze. On spełnia moje potrzeby a różnicy wieku nie da się odczuć.

Ostatnio czytane artykuły:

One Reply to “Czy starsze wolą młodszych?”

  1. irma pisze:

    ja nie lubię młodszych od siebie…