Czy pompka do penisa jest bezpieczna? Chcesz ją kupić? Uważaj!

Jedną z metod powiększania penisa jest pompka, którą można bez problemu kupić przez internet a także w sklepach z gadżetami erotycznymi. Zazwyczaj reklamy takich pompek powiększających przedstawiają je tylko w superlatywach nie wspominając nic o bezpieczeństwu stosowania pompek do penisa. Tymczasem można być przerażonym czytając opinie a przede wszystkim patrząc na zdjęcia przed i po jej stosowaniu!

Bezpieczeństwo stosowania pompek do penisa

Z pewnością gdy zapytasz sprzedawcy czy pompka do penisa jest bezpieczna odpowie Ci, że tak. Żaden z nich nie wspomina o tym, że jest bezpieczna pod warunkiem, że ma się bardzo duże doświadczenie w jej stosowaniu. A w praktyce niestety mało kto je ma. Większość mężczyzn kupuje takie urządzenie pierwszy raz i zaczyna je stosować nie czytając instrukcji. Czym to skutkuje?

Czy pompka do penisa jest bezpieczna

Po kilku zastosowaniach pompki do penisa nie robiąc tego w sposób należyty szybko można przekonać się o tym jakie niesie niebezpieczeństwo. Mężczyźni, którzy do tej pory stosowali to urządzenie zauważyli u siebie następujące skutki uboczne:

  • zaczerwienienie penisa
  • podrażnienie skóry
  • otarcia powodujące rany otwarte
  • obrzęk
  • nie rzadko nawet złamanie penisa!

Przykre efekty stosowania pompek do penisa

Jeśli chcesz przekonać się o tym czy warto stosować to urządzenie jako formę powiększania członka lepiej dwa razy się nad tym wcześniej zastanów! Wiele mężczyzn, którzy dokonali zakupu tego urządzenia dopiero po jego zastosowaniu żałują, że nie przeczytali wcześniej opinii. Większość z nich deklaruje, że gdyby wiedzieli o tak licznych skutkach ubocznych stosowania pompki to nie zdecydowali by się na jej zakup tylko odrazu kupili tabletki.

W internecie jest nawet specjalne forum na którym ktoś założył wątek o tematyce czy pompka do penisa jest bezpieczna. Jeden z mężczyzn dodał tam zdjęcie swojej męskości, która ukazuje tragiczny skutek jej stosowania czyli złamanie penisa. Zdjęcie to publikujemy też poniżej.

niebezpieczny skutek stosowania pompki do penisa
złamanie penisa po zastosowaniu pompki do penisa

Patrząc na to zdjęcie pozostaje współczuć temu mężczyźnie i przemyśleć ten zakup.

Ostatnio czytane:

Comments are closed.