Czy łatwo przebić błonę dziewiczą?

Młodzi partnerowie, którzy mają ochotę na chwilę uniesień a nie chcą odbywać tradycyjnego stosunku seksualnego często decydują się na same pieszczoty. W trakcie nich facet nie do końca wprowadza członka. Dowiedz się więcej czy w czasie takich pieszczot łatwo jest o przebicie błony dziewiczej?

Ile potrzeba cm aby przebić błonę dziewiczą?

Błona dziewicza jest cienkim i elastycznym fałdem, który uniemożliwia wejście do pochwy. Jest ono możliwe dopiero po jej przerwaniu poprzez wprowadzenie członka na odpowiednią głębokość. Znajduje się ona na granicy przedsionka pochwy. Wystarczy wprowadzić członka do pochwy na mniej więcej 1-1,5 cm aby przebić błonę dziewiczą. A więc jeśli partnerowie decydują się nie na tradycyjny seks tylko płytkie wprowadzenie członka do pochwy to również może doprowadzić do jej przerwania. Tak dzieje się także w przypadku stosowania nie dopasowanych tamponów, o zbyt dużym rozmiarze.

Czy mogą być problemy z przebiciem błony?

Fałd błony dziewiczej jest na tyle rozciągliwy, że ciężko jest jej nie przerwać. Nie mniej jednak zdarza się to mężczyznom, którzy są mniej doświadczeni i nie mają jeszcze rozeznania w tym temacie. Wtedy problem z przebiciem błony może powodować ból u kobiety.

Czy łatwo przebić błonę dziewiczą

Czy facet czuje jak przebije błonę dziewiczą?

Poczucie przerwania błony dziewiczej może być różne w zależności od budowy i jej grubości. Nie zawsze facet odczuwa to, że doszło do przerwania błony śluzowej. Nie mniej jednak często zauważyć można to po reakcji partnerki. Naturalne jest to, że niektórym kobietom przebicie błony dziewiczej powoduje ból bądź niewielkie krwawienie. Niektórzy faceci wspominając swój pierwszy raz zaznaczają także, że po przebiciu błony poczuli mniejszy opór. Nie mniej jednak ciężko jest nie zauważyć tego, że doszło do przebicia błony dziewiczej.

Czy wszystkie dziewice mają błonę?

Co prawda rzadko, ale zdarza się, że kobieta urodziła się bez błony dziewiczej lub straciła ją wskutek masturbacji. Odnotowuje się też przypadki, gdzie dziewczyny uszkadzają sobie błonę śluzową poprzez uprawianie sportów, gdzie dochodzi do dużego wysiłku i rozciągnięcia mięśni.

Może Cię również zainteresować:

Comments are closed.