Czy hiszpańska mucha może zaszkodzić?

Jednym z silniejszych afrodyzjaków jest hiszpańska mucha. Zawarte w niej substancje wpływają na ukrwienie narządów płciowych co sprawia, że seks staje się przyjemniejszy. Na rynku jest wiele produktów, zazwyczaj w postaci kropli, które można spotkać pod nazwą hiszpańska mucha. Czy stosowanie ich nie szkodzi zdrowiu? Tego dowiesz się więcej w tym artykule.

Hiszpańska mucha skutki uboczne.

Stosowanie hiszpańskiej muchy nie zawsze może powodować skutki uboczne. Z pewnością będzie zależało to od każdego organizmu indywidualnie, od wieku czy trybu życia. Do najczęstszych skutków ubocznych stosowania hiszpańskiej muchy należy:

  • przyśpieszone bicie serca
  • wzrost ciśnienia krwi
  • zaburzenia funkcjonowania układu moczowego
  • zapalenie jąder.

Kiedy hiszpańska mucha może zaszkodzić?

Hiszpańska mucha może zaszkodzić, kiedy nie zachowamy umiaru. Jeśli będziemy stosować ją w zwiększonych dawkach (inaczej niż zaleca producent) to może być ryzykowne dla zdrowia. W skrajnych przypadkach przedawkowania może być poważnym zagrożeniem dla zdrowia. W trosce o bezpieczeństwo ważne jest, aby nie stosować jej w za dużych dawkach.

Niektórzy specjaliści twierdzą, że zamiast efektu erotycznego hiszpańska mucha może być przyczyną dolegliwości układu płciowego. Sami użytkownicy często wspominają, że kuracja nie obyła się bez efektów ubocznych. O tym dowiedzieć się można czytając w sieci dostępne opinie.

Czy hiszpańska mucha może zaszkodzić? Opinie samych użytkowników.

Hiszpańska mucha skutki uboczne

Wiem co to hiszpańska mucha skutki uboczne powoduje straszne! Przynajmniej u mnie tak było. Serducho mi bardzo waliło a ciśnienie miałem tak wysokie jak nigdy dotąd. Jednym słowem kupiłem krople za które dałem 250 złotych i użyłem raz. Teraz nie nadają się do niczego. Nie polecał bym stosowania takich kropli.

Hiszpańska mucha skutki uboczne

Nigdy bym nie pomyślał, że hiszpańska mucha mi zaszkodzi. Jak ją kupowałem to nie były opisane skutki uboczne hiszpańskiej muchy. A szkoda właśnie że wcześniej o nich nie wiedziałem to bym jej nie kupił. Cena duża a efekty inne niż się spodziewałem.

Czy hiszpańska mucha może zaszkodzić

TOP artykuły tego miesiąca:

Comments are closed.