Czego dziewczyny nie lubią w facetach?

by:

Poradniki

Zapytaliśmy kobiety na forum jakich cech nie lubią w facetach. Jaki typ faceta im się kompletnie nie podoba i jakiego wolą unikać. Odpowiedzi samych dziewczyn są szczere do bólu. Poniżej znajdziesz listę cech, które one nie cenią sobie w facetach. Nawet więcej one takich facetów omijają szerokim łukiem!

Lista rzeczy, których dziewczyny nie znoszą w facetach!

  • brak muskulatury – jeśli mężczyzna jest szczupły i wogóle nie widać po nim mięśni to zdecydowanie odstrasza kobiety. One wolą facetów umięśnionych, postawnych, którzy swoim wyglądem przypominają prawdziwego mężczyznę.
  • brzydki zapach – nie zależnie od tego czy to są źle dobrane perfumy, pot czy zapach palenia papierosów. Dziewczyny nie lubią tego w facetach.
  • piwny brzuch – facet, który ma wystający brzuch od piwa nie jest przystojny.
  • mały rozmiar penisa – z tego zdecydowanie śmieją się kobiety. Choć by wydawało się inaczej to one na prawdę zwracają uwagę na długość penisa w różnych sytuacjach np. nawet podczas wyjścia na basen.
  • bałaganiarstwo – każda dziewczyna nie lubi jeśli facet zostawia bałagan np. nie pozmywane naczynia czy porozrzucane pranie.
Czego dziewczyny nie lubią w facetach
  • używki – faceci, którzy palą papierosy bądź nadużywają alkoholu odstraszają tym zachowaniem kobiety.
  • brak kultury – mężczyźni nie powinni używać brzydkich słów, przez to są postrzegani jako mało poważni.

Powyższa lista zawiera zbiór cech i najczęstszych zachowań mężczyzn, których nie lubią dziewczyny. Wypowiedzi samych kobiet możecie przeczytać poniżej.

Wybrane losowo odpowiedzi udzielne w ankiecie pt. czego dziewczyny nie lubią w facetach?

Monika napisała tak:

Zdecydowanie nie lubię w facetach tego jeśli nie dbają oni o siebie. Mam na myśli mężczyzn, którzy nie chodzą na siłownie, nie ćwiczą i nie przywiązują uwagi wogóle do swojego wyglądu. Mężczyzna powinien wyglądać jak mężczyzna czyli mieć wyrzeźbioną sylwetkę, być wysoki, mieć zarost no i dużo w spodniach. Nie lubię facetów, którzy tego nie mają.

Wypowiedź w ankiecie Dominiki:

Myślę, że mogłabym wymieniać dużo na temat tego czego dziewczyny nie lubią w facetach, ale skupię się na rzeczach najważniejszych. Ja bardzo nie cierpię jeśli facet nie ma w sobie kultury. To znaczy bluźni, pisze wiadomości z błędami ortograficznymi i nie umie się zachować w towarzystwie. Do tego nie lubię jak ociekają tłuszczem i mają piwny brzuch.

Czego dziewczyny nie lubią w facetach

OSTATNIO CZYTANE:

Comments are closed.