Piperyna przeciw wskazania

by:

Zdrowie

Piperyna przeciwwskazania

Piperyna jest suplementem diety, opartym na składnikach naturalnych. Suplement istnieje na rynku od kilku lat, jego odchudzające właściwości sprawiają, że jest on tak popularny.

Piperyna przeciwwskazania, jakie?piperyna przeciwwskazania

 • Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu
 • Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Piperyna przeciwwskazania ma jak każdy inny suplement diety. Są to informacje podstawowe, które podaje się na opakowaniach. Składniki piperyny tak jak już wspomniałam są naturalne dlatego nie ma możliwości, aby powodowały skutki uboczne.

Dobroci Piperyny

piperyna przeciwwskazaniaPiperyna wiąże się z procesem termo genezy  – czyli wytwarzaniem ciepła. Podczas tego procesu organizm spala kalorie. Działanie piperyny jest odchudzające, ponieważ spala tłuszcz. Ponadto piperynę stosuje się przy bielactwie. Składnik ten wykazuje działanie nadające skórze ładny, równomierny kolor.

Tabletki z piperyną poleca się stosować osobom z dużą nadwagą. Po piperynie można dużo schudnąć. Oprócz utraty wagi piperyna pomaga likwidować cellulit. Piperyna odchudza stopniowo i bezpiecznie dla zdrowia.

Tabletki z piperyną są dostępne najtaniej na stronie producenta: zobacz tutaj. Zawierają one 95% ekstrakt, który jest największym ekstraktem na rynku. Jedno opakowanie zawiera aż 120 kapsułek.

Ciekawostka

Systematycznie stosowana piperyna przyczynia się do dużej utraty wagi. W 2015 roku odnotowano rekordzistkę, która schudła 21 kilo w dosyć szybkim czasie. Kobieta czuje się dobrze, jest zadowolona ze swojej sylwetki.

Odchudzanie zaczęłam od tabletek z piperyną. Jestem za leniwa na ćwiczenia, po za tym nie mam na nie czasu. Miałam dużą nadwagę, robiłam wszystko żeby schudnąć. Najbardziej pomogła mi piperyna, ponieważ schudłam po niej 21 kilogramów. Tabletek nie stosuję już od ośmiu miesięcy a moja waga się utrzymuje. W czasie stosowania kapsułek nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych. Mogę powiedzieć, że nawet lepiej się czułam. Zauważyłam też, że moja skóra stała się bardziej jędrna, zniknęły mi rozstępy. Dziś jestem szczęśliwą kobietą, nawet bym o tym nie pomyślała, że kiedyś będę taka szczęśliwa.

23 odpowiedzi do “Piperyna przeciw wskazania”

 1. zygmunt pisze:

  DZIAŁA TO NA CHŁOPUW?

 2. hienka pisze:

  Ja czytałam, że kobietom w ciąży tego nie poleca się

 3. _GWIEŻDZISTA_ pisze:

  Dobre to bo schudłam po tym 8 kilosów.

 4. sonia pisze:

  nie ma przeciw wskazań bo się pytałam swojego znajomego lekarza. Ja biorę już drugi tydzień.

 5. TYGRYSICA pisze:

  Właśnie poprosiłam męża, żeby mi kupił te tabletki bo chcę schudnąć.

 6. SULEJÓWKA30 pisze:

  PIPERYNA TO FAJNE TABLETKI BO NIE MAJĄ W SOBIE CHEMII. DUŻO O NICH CZYTAŁAM I POSTANOWIŁAM JE ZAKUPIĆ. JA BIORĘ I TAM NIE MA PRZECIWWSKAZAŃ.

 7. Ewelinka pisze:

  mam przed sobą opakowanie, nie ma żadnych przeciwwskazań. jestem w trakcie stosowania piperyny, mam taką z dodatkiem chromu po którym mam mniejszy apetyt.

  • ilona pisze:

   te z chromem są dobre. ja też brałam jakiś czas temu. dużo mi pomogły. jak schudłam po nich jest mi lepiej na duchu. jak byłam gruba to czułam się mało atrakcyjnie. chyba jak każda otyła osoba.

 8. WESECHA pisze:

  ODCHUDZAM SIĘ TERAZ BO CHCE WYGLĄDAĆ ŁADNIE NA ZBLIŻAJĄCĄ SIĘ WAŻNĄ IMPREZĘ DLA MNIE. MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE OK. TERAZ JESTEM W TRAKCIE STOSOWANIA I WAGA JUŻ MNIEJSZA, DUŻO MNIEJSZA.

 9. małgosia pisze:

  swoje odchudzanie też zaczynałam od tabletek z piperyna. i już innych nie próbowałam bo te mi pomogły schudnąć

 10. kredeczka pisze:

  jestem po kuracji tabletkami. jeśli chodzi o samopoczucie podczas brania wszystko było okej. czułam się bardzo dobrze no i też co najważniejsze schudłam.

 11. luska934662 pisze:

  właśnie zamówiłyśmy sobie z bratową te proszki i zamierzamy się odchudzać. odezwę się jak je skończymy brać i napiszę jakie efekty.

 12. Deszczowa pisze:

  biorę już trzeci miesiąc, czuję się ok i schudłam już 6 kilo. wyglądam o wiele lepiej. schudłam z brzucha i ud no i ogólnie widać poprawę

 13. Bzdikowa pisze:

  czytałam opakowanie nie było przeciw wskazań

 14. teresa pisze:

  ja je biorę i jest ok. a łącze je też z innymi lekami

 15. ruda pisze:

  tabletki są naturalne każdy ich moze brać

 16. /oczkowa/ pisze:

  mój lekarz powiedział mi, że nie ma żadnych przeciw wskazań i że mogę śmiało brać te proszki. Biorę je już miesiąc