Piperyna przeciwwskazania

Piperyna jest suplementem diety, opartym na składnikach naturalnych. Suplement istnieje na rynku od kilku lat, jego odchudzające właściwości sprawiają, że jest on tak popularny.

Piperyna przeciwwskazania, jakie?piperyna przeciwwskazania

 • Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu
 • Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Piperyna przeciwwskazania ma jak każdy inny suplement diety. Są to informacje podstawowe, które podaje się na opakowaniach. Składniki piperyny tak jak już wspomniałam są naturalne dlatego nie ma możliwości, aby powodowały skutki uboczne.

Dobroci Piperyny

piperyna przeciwwskazaniaPiperyna wiąże się z procesem termo genezy  – czyli wytwarzaniem ciepła. Podczas tego procesu organizm spala kalorie. Działanie piperyny jest odchudzające, ponieważ spala tłuszcz. Ponadto piperynę stosuje się przy bielactwie. Składnik ten wykazuje działanie nadające skórze ładny, równomierny kolor.

Tabletki z piperyną poleca się stosować osobom z dużą nadwagą. Po piperynie można dużo schudnąć. Oprócz utraty wagi piperyna pomaga likwidować cellulit. Piperyna odchudza stopniowo i bezpiecznie dla zdrowia.

Tabletki z piperyną są dostępne najtaniej na stronie producenta: zobacz tutaj. Zawierają one 95% ekstrakt, który jest największym ekstraktem na rynku. Jedno opakowanie zawiera aż 120 kapsułek.

Ciekawostka

Systematycznie stosowana piperyna przyczynia się do dużej utraty wagi. W 2015 roku odnotowano rekordzistkę, która schudła 21 kilo w dosyć szybkim czasie. Kobieta czuje się dobrze, jest zadowolona ze swojej sylwetki.

Odchudzanie zaczęłam od tabletek z piperyną. Jestem za leniwa na ćwiczenia, po za tym nie mam na nie czasu. Miałam dużą nadwagę, robiłam wszystko żeby schudnąć. Najbardziej pomogła mi piperyna, ponieważ schudłam po niej 21 kilogramów. Tabletek nie stosuję już od ośmiu miesięcy a moja waga się utrzymuje. W czasie stosowania kapsułek nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych. Mogę powiedzieć, że nawet lepiej się czułam. Zauważyłam też, że moja skóra stała się bardziej jędrna, zniknęły mi rozstępy. Dziś jestem szczęśliwą kobietą, nawet bym o tym nie pomyślała, że kiedyś będę taka szczęśliwa.

 

23 komentarzy do “Piperyna przeciw wskazania”

 1. PIPERYNA TO FAJNE TABLETKI BO NIE MAJĄ W SOBIE CHEMII. DUŻO O NICH CZYTAŁAM I POSTANOWIŁAM JE ZAKUPIĆ. JA BIORĘ I TAM NIE MA PRZECIWWSKAZAŃ.

 2. mam przed sobą opakowanie, nie ma żadnych przeciwwskazań. jestem w trakcie stosowania piperyny, mam taką z dodatkiem chromu po którym mam mniejszy apetyt.

  1. te z chromem są dobre. ja też brałam jakiś czas temu. dużo mi pomogły. jak schudłam po nich jest mi lepiej na duchu. jak byłam gruba to czułam się mało atrakcyjnie. chyba jak każda otyła osoba.

 3. ODCHUDZAM SIĘ TERAZ BO CHCE WYGLĄDAĆ ŁADNIE NA ZBLIŻAJĄCĄ SIĘ WAŻNĄ IMPREZĘ DLA MNIE. MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE OK. TERAZ JESTEM W TRAKCIE STOSOWANIA I WAGA JUŻ MNIEJSZA, DUŻO MNIEJSZA.

 4. swoje odchudzanie też zaczynałam od tabletek z piperyna. i już innych nie próbowałam bo te mi pomogły schudnąć

 5. jestem po kuracji tabletkami. jeśli chodzi o samopoczucie podczas brania wszystko było okej. czułam się bardzo dobrze no i też co najważniejsze schudłam.

 6. właśnie zamówiłyśmy sobie z bratową te proszki i zamierzamy się odchudzać. odezwę się jak je skończymy brać i napiszę jakie efekty.

 7. biorę już trzeci miesiąc, czuję się ok i schudłam już 6 kilo. wyglądam o wiele lepiej. schudłam z brzucha i ud no i ogólnie widać poprawę

 8. mój lekarz powiedział mi, że nie ma żadnych przeciw wskazań i że mogę śmiało brać te proszki. Biorę je już miesiąc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *