Kofeina w tabletkach dawkowanie – opinie – skutki uboczne – działanie

by:

Zdrowie

Kofeina w tabletkach dawkowanie – opinie – skutki uboczne – działanie.

Na rynku dostępne są tabletki z kofeiną bez recepty, których zadaniem jest zwiększenie wytrzymałości organizmu w tym poprawa koncentracji i pamięci. Jest ona polecana sportowcom, studentom i osobom ciężko pracującym umysłowo. Składnik ten ma udowodnione naukowo działanie. W tym artykule dowiesz się jak działa kofeina, jak stosować kofeinę oraz poznasz opinie osób, które ją stosują.

Kofeina w tabletkach działanie, które zostało potwierdzone naukowo.

Działanie kofeiny w tabletkach ma swoje potwierdzenie w badaniach naukowych. W praktyce oznacza to, że kupione w aptece czy przez internet tabletki z kofeiną bez recepty będą działać na każdy organizm. 

 1. Kofeina w tabletkach pomaga poprawić skupienie i koncentrację.
 2. Pomaga zwiększyć czujność.
 3. Przyczynia się do zwiększenia wydolności oraz wytrzymałości podczas wysiłku.
 4. Przyczynia się do obniżenia stopnia odczuwania wysiłku (RPE) podczas ćwiczeń.

Kofeina to substancja pochodząca prosto z natury, która ma działanie pobudzające na układ nerwowy. Można z najść ją w ziarnach kawy i kakaowca, owocach guarany oraz liściach herbaty. Duże dawki kofeiny znajdziesz również w formie tabletek.

Najlepsza kofeina w tabletkach

 

Najlepsza kofeina w tabletkach, na co zwrócić uwagę?KOFEINA W TABLETKACH

Tabletki z kofeiną bez recepty istniejące na rynku mogą różnić się od siebie. Z tąd wysuwa się na myśl pytanie, która to najlepsza kofeina w tabletkach? Specjaliści radzą, aby przy wyborze odpowiednich tabletek z kofeiną dla siebie zwrócić uwagę na:

 • pochodzenie (produkcję) czy jest to produkt polski
 • ilość substancji aktywnej (zaleca się 200 mg w jednej tabletce, czyli 400 mg w dziennej porcji)
 • ilość kapsułek w opakowaniu – wiadomo im więcej tym lepiej.
 • brak dodatkowych składników, które mogłyby zakłócać działanie kofeiny.

Produktem, który spełnia powyższe wytyczne jest Caffeine 400 Power (Kofeina w tabletkach). Produkt ten jest produkcji polskiej, istniejący na rynku od kilku lat i cieszący się dobrą renomą. W swoim składzie w dziennej porcji do spożycia zawiera 400 mg kofeiny. Wydajne opakowanie 120 tabletek wystarcza na długi czas. A co więcej Caffeine 400 Power nie zawiera dodatkowych składników, jest to czysta kofeina!

Jak dawkować kofeinę w tabletkach?

Kofeina w tabletkach dawkowanie ma ściśle określone i znajduje się ono na każdym opakowaniu. Przed przyjęciem pierwszej tabletki należy zapoznać się z tym jak dawkować kofeinę. Jest to składnik, który pobudza a więc nie należy stosować go na własną rękę. W przypadku Caffeine 400 Power (kofeiny w tabletkach) zaleca się stosować od 1 do 2 tabletek dziennie, lecz nie więcej niż jedną tabletkę na godzinę. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania.

Jak dawkować kofeinę w tabletkach

Kofeina w tabletkach opinie, czy na prawdę pobudza?

Caffeine 400 Power zwana często jako najlepsza kofeina w tabletkach ma potwierdzone działanie nie tylko przez naukowców ale i potwierdzają to sami użytkownicy. O tym jakie ma kofeina w tabletkach opinie można szybko dowiedzieć się wertując pierwsze lepsze forum internetowe poświęcone tej tematyce. Oto nie które z opinii dotyczące stosowania tabletek z kofeiną bez recepty.

Kupiłam tabletki z kofeiną bez recepty poprzez sklep internetowy. Moja praca wiąże się z dużym wysiłkiem umysłowym, do tego zajmuje się domem przez co zwyczajnie często potrzebuję zwiększonej energii. Czytałam, że najlepsza kofeina w tabletkach to taka, która ma 400 mg i taką właśnie wybrałam. Teraz biorę ją kiedy mam taką potrzebę i ona faktycznie działa. Mogę lepiej się skupić i mam więcej siły na wykonywanie obowiązków. Nie czuje po niej senności i zmęczenia. – napisała Agata.

Kolejną opinie o tabletkach z kofeiną dodał Mariusz.

Jako zawodowy kierowca posiadam zawsze ze sobą kofeinę w tabletkach. Zdaje egzamin, kiedy jadę w trasę, która trwa nawet kilkanaście godzin. Jako stary użytkownik kofeiny zaznaczam abyście zwracali uwagę na dawkowanie. Każda kofeina w tabletkach dawkowanie może mieć inne to normalne. Jeśli się go przestrzega wszystko działa jak należy.

Więcej o opiniach kofeiny w tabletkach dowiesz się tutaj.

Kofeina w tabletkach skutki uboczne, kiedy ją przedawkujemy.

Objawami przedawkowania kofeiny w tabletkach mogą być trudności w koncentracji, nadmierne pobudzenie bądź zaburzenia pamięci. Inne skutki uboczne kofeiny w tabletkach to odwodnienie organizmu, bezsenność i spadek formy. Należy pamiętać, że wymienione skutki uboczne nie muszą u każdego wystąpić. Zaleca się trzymanie ściśle dawkowania tabletek z kofeiną, które zawsze znajduje się na opakowaniu.

Kofeina w tabletkach gdzie kupić?

Kofeinę w tabletkach można kupić w aptece bez recepty, w sklepach zielarskich, supermarketach oraz bezpośrednio przez stronę producenta. Najlepsza kofeina w tabletkach dostępna jest w tym sklepie internetowym.

One Reply to “Kofeina w tabletkach dawkowanie – opinie – skutki uboczne – działanie”

 1. olka pisze:

  ja biorę kofeinę i faktycznie daje powera 🙂